Notice: Trying to get property of non-object in /home/aa11935/portale/core/src/NfPortal/Data/Faq/Repository.php on line 155
Miejska hala widowiskowo-sportowa

Miejska hala widowiskowo-sportowa

Nowoczesny i komfortowy, oddany do dyspozycji turystów i mieszkańców w 2010 roku. Charakter obiektu na pierwszym miejscu stawia wszelkie formy aktywnego wypoczynku. Wydarzenia kulturalne to raczej dodatek - na trybunach jest tylko 225 stałych krzesełek. Ale w razie potrzeby buduje się scenę i dostawia kolejne siedziska.

Główna płyta ma wymiary 44 na 22 metry, wyłożona jest specjalnym, sprężystym parkietem. Na boisku można grać we wszystkie najpopularniejsze gry zespołowe: piłkę nożną, koszykówkę, piłkę ręczną czy siatkówkę. W hali jest też niezbędny sprzęt i infrastruktura: sześć koszy treningowych, bramki, dwa kosze główne z regulowaną wysokością, tablicę wyników, słupki podtrzymujące siatkę do zamontowania itd. Sporą popularnością cieszy się ścianka wspinaczkowa z dziesięcioma zróżnicowanymi drogami wejścia. Oczywiście jest też zaplecze sanitarne: natryski i toalety są w każdej z czterech szatni.

Warto wspomnieć, że tuż obok hali funkcjonuje ogólnodostępne i wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 13.05.2019 11:18

Taka ścianka wspinaczkowa to fantastyczna rozrywka. Byłam wraz z przyjaciółmi na tej ściance w Karpaczu. Hala widowiskowo-sportowa ma wiele do zaoferowania, ale ścianka? Bomba!

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy